Mija kolejny rok mojej przygody ze zdrowym odżywianiem. Oczywiście nie daje się zwariować – wszystko jest dla ludzi. Moją największa słabością są jednak słodycze, bez których nie wyobrażam sobie dnia (i tu dziękuję za moje geny  brak tendencji do tycia). Próbowałam je wyrzucić z mojego codziennego menu, ale to niemożliwe – w tym przypadku silna wola na nic. Wyrzuciłam te z najgorszym składem, dużą ilością cukru, ale czekolady sobie nie odmówię. W związku z tym wciąż szukam zamienników słodyczy. Ciekawą alternatywę dla słodkości stanowią przysmakami ze sklepu bakeo.pl . Cztery wybrane mieszanki są zapakowane w małe, wielkości standardowej książki, estetyczne pudełko (zdecydowanie powinno być tych pyszności więcej!) i wysłane prosto pod Twój dom/biuro w pracy/uczelnie na studiach/pod niemalże każde miejsce, które wskażesz w zamówieniu i nawet w dany dzień tygodnia! Ja miałam możliwość spróbowania (niestety tylko :() czterech przekąsek.
1 21.SILNIA!
Baton migdałowy (44 g) z orzechami nerkowca.
Połączenie wyśmienite! Zdecydowanie najlepszy z całej czwórki. Mogłabym go jeść i jeść.
silnia2.Na poważnie
Mieszanka (48 g): orzechy ziemne solone, pistacje zielone, orzechy nerkowca
Uwielbiam każdy ze składników. Podobnie jak SILNIA! bardzo mi przypadła mieszanka do gustu.
na powaznie3. Owocowy romans
Mieszanka (42 g): morele suszone, wiśnie suszone, jabłko suszone
Swego czasu nie przepadałam za suszonymi owocami. Dziś coraz bardziej się do nich przekonuję. Mieszanka przypadła mi do gustu.
owocowy romans4.Alfa & Omega
Mieszanka (50 g): morele suszone, żurawina suszona, pestki dyni
Pestki dyni bardzo lubię, podobnie jak żurawinę. Morele też mi odpowiadają. alfaMieszankę Alfa &Omega wykorzystałam do mojego drugiego śniadania. Oto przepis:
-jedno kiwi
-jeden banan
-jogurt naturalny
-garść płatków owsianych
-mieszanka Alfa & Romeo
przepisMoja opinia:
Uważam, że bakeo to świetna alternatywa dla słodyczy. Są przepyszne i zdrowe, a to dla mnie ważne. I naprawdę potrafią zastąpić słodkości. Przyczepić mogę się tylko do ilości – bo chciałabym jeszcze więcej :p
A jak złożyć zamówienie?
Zaloguj się na stronie bakeo.pl, przejdź do proponowanych mieszanek bakalii. Pod każdą mieszanką widnieje taka jakby skala czy chcesz otrzymać daną mieszankę-  klikając na NIE na pewno tej kompozycji nie dostaniesz, klikając BARDZO – w przyszłości się na pewno u Ciebie znajdzie, a wybierając WYŚLIJ WKRÓTCE – kolejna paczka będzie zawierała daną mieszankę! Jeżeli nie zaznaczysz niczego bądź zaznaczysz na raz dużo pozycji Twoja paczka będzie niespodzianką.Możesz również ustawić, aby Twoje paczki z przysmakami przychodziły cykliczne np. raz w tygodniu. Masz niezłe pole manewru – wystarczy się zalogować i poczytać.