Zapewne każda z nas marzy o długich, gęstych włosach. Niestety nie każda z nas je ma. Szampony, odżywki, maski i specyfiki na porost włosów cudów niestety nie czynią. Jednakże na rynku istnieje wiele metod przedłużania włosów. Jedną z nich jest metoda clip in – nowoczesna metoda, która pozwala na osiągnięcie rezultatów w zaledwie kilka minut. Pasma do przedłużania Clip In stanowią nowe i łatwe narzędzie pozwalające na dłuższe i gęstsze włosy. Wystarczy zacisnąć klips. Clip in to pasma włosów na taśmie ze spinkami, które się zaciska na włosach. Główną zaletą tych pasm jest to, że nie niszczą włosów. Nie ma kleju, zaplatania, szarpania włosów. Włosy doczepiamy, kiedy chcemy i możemy zdjąć w każdej chwili.
Swoje pierwsze clip in zakupiłam kilka lat temu. Jeśli śledzicie mojego bloga, mogliście przeczytać w kilku postach, że lubiłam się bawić z fryzjerkę i bardzo poniszczyłam włosy (do tego stres i włosy wpadały garściami). Uzależniłam się od nich, chociaż tak naprawdę doczepiam je na sesje zdjęciowe czy wyjścia. Nie śpię w nich, nie chodzę w nich po domu i nie zabieram ich nad wodę, dzięki czemu nie obciążam nimi włosów i starczają mi na dłuższy okres. Ostatnio dostałam włosy od firmy Irresistibleme. To już moja kolejna paczka doczepianych włosów, bodajże czwarta i mogę szczerze napisać,że najlepsza. Włosy są naprawdę świetne. Kolor w miarę dopasowany, ale poprosiłam jeszcze moją fryzjerkę – Patris, aby je pofarbowała (aby uzyskać efekt ombre) – są to włosy naturalne, także wszelkie zabiegi można na nich wykonywać – farbowanie, prostowanie itd. Pozytywnie mnie zaskoczyła ilość włosów – jest ich tyle,że podzieliłam je sobie na jakby dwie pary doczepków. Jedne odłożyłam na później, a te pofarbowane doczepiam. Dzięki temu będę je miała dłużej. Są naturalne, dobrze się je przyczepia, ładnie się trzymają. Jestem z nich bardzo zadowolona. Poniżej kilka porad dotyczących włosów i firmy:
Firma:
Firma Irresistibleme to amerykańska firma. Proponuje dostawę do każdego kraju, wysyłka jest za darmo. Natomiast jeżeli źle dobierzecie kolor czy długość – zwrócą Wam pieniążki.Na stronie możemy znaleźć między innymi  100 % naturalne dopinki włosów,  gotowe kucyki, całe peruki, lokówki, prostownice oraz produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów. Włosy dostajemy w kartonie i paczce:
IMG_5902wlocy_clip in 1 Mój wybór: Golden Blonde
20160316_18502520160316_184929
Na co zwracać uwagę przy zakupie takich włosów?
– ocena czy włosy są wysokiej jakości, czy są na pewno są naturalne.
-włosy Remy – włosy których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia, po doczepieniu idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami, co odróżnia je od innych dostępnych naturalnych włosów. Włosy te są sortowane, preparowane i obrabiane tak, aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura.
-gramatura zestawu – 120-150g włosów to minimum by uzyskać zadowalający efekt
-kolor – często zdarza się,że kolor doczepianych włosów różni się od naszego. Jeśli macie zaufaną fryzjerkę, polecam iść do niej, aby pomogła Wam dopasować odcień Unikniecie wtedy farbowania doczepów.
Jak zakładać włosy clip in?
1. Przygotuj włosy clip in -otwórz klipsy
2. Oddziel włosy za pomocą grzebienia lub szczotki i przypnij górną część spinką lub klamrą.
3. Przystaw taśmy do głowy i ustal rozstawienie taśm. Podtapiruj pasma włosów  przy skórze w miejscach, gdzie zostaną wpięte klipsy .
4. Klipsy zacznij wpinać w podtapirowane włosy (przy samej skórze). Pamiętaj, że taśma między dwoma klipsami powinna być bardzo mocno naciągnięta! Zrób tak ze wszystkimi pasmami.
5. Wypuść swoje włosy spod klamry i dobrze rozczesz z doczepami, tak aby zmieszały się z Twoimi włosami.
źródło obrazka:doczepiane.pl/
Efekt końcowy:
wlosy_clip in wlosy_clipin