Kto z nas nie lubi prezentów? Chyba nie ma takiej osoby. Osobiście do dziś cieszę się z każdego podarunku (a przede wszystkim z tego trafionego i praktycznego:D ), ale także lubię obdarowywać innych. Obecnie do kupowania prezentów zabieram się wcześniej, bo po prostu jest mnóstwo propozycji. Z reguły staram się kupować prezenty praktyczne, które się przydadzą danej osobie i takie też sama lubię najbardziej. Czasami ciężko jest coś wymyślić, zwłaszcza, gdy dana osoba stwierdza,że niczego nie potrzebuję. W takich momentach stawiam na personalizowane prezenty, które (już nie raz pisałam) są świetnym wybieram i stanowią fajną pamiątkę. Ostatnio prezenty wybierałam w sklepie eprezent.pl. To sklep, który oferuje  ponad 3000 produktów – pomysłów na wyjątkowy prezent na którym można wygrawerować lub wyhaftować  życzenia, dedykację, inicjały.  Wybrałam dwa – jeden dla siebie, a drugi dla córeczki mojego brata ciotecznego.
1. Stolik.
Pierwszy prezent to mały stoliczek śniadaniowy z grawerem. Wybrałam napis „Dzień dobry kochanie”. Śniadanie do łóżka na takim stoliku na pewno sprawi, że wstanę z uśmiechem na twarzy. Wyprodukowany w Polsce z drewna bukowego i sosnowego, ręcznie wykonany. Drewno w całości naturalne nieimpregnowane ani lakierowane. To idealny pomysł na prezent zarówno na walentynki jak i urodziny, rocznicę itd.
1 eprezenty 2 eprezenty 3 eprezenty 4 eprezenty
2. Poduszka.
Drugi prezent wybrałam dla córeczki mojego brata,która urodziła się w listopadzie. Ciężko było mi coś dla niej wybrać spośród tylu propozycji. Uznałam,że najlepsza opcją i pamiątką na dłuższy czas będzie poduszka z jej zdjęciem i informacjami dotyczących narodzin.
5 eprezenty 6 eprezenty