O doczepianych włosach metodą clip in już pisałam. Dziś chciałabym przedstawić Wam sklep, który oferuje włosy clip in – doczepiane.pl . Dla tych, którzy nie mają zielonego pojęcia o doczepach odsyłam do poprzedniego posta i w dzisiejszym wyjaśnię najważniejsze kwestie.
Doczepianie metodą clip in :
Doczepianie włosów metodą clip in pozwala na osiągnięcie rezultatów w zaledwie kilka minut. Pasma do przedłużania Clip In stanowią nowe i łatwe narzędzie pozwalające na dłuższe i gęstsze włosy.  Pasma do przedłużania Clip In zaczepia się przy użyciu wrażliwych na nacisk klipsów, które nie niszczą włosów. Można je założyć i zdjąć w każdej chwili. To niewątpliwie jedna z zalet, ponieważ nie każdy chce uzyskać efekt przedłużonych włosów na dłuższy okres. Zestaw klipsów wysokiej jakości pozwoli na znaczne wydłużenie włosów i wymaga mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż metody permanentne.Główną zaletą jest o, że przedłużanie z klipsami w żaden sposób nie niszczy.
Zakładanie:
Metoda Clip in w błyskawicznym tempie pozwala na przedłużenie i zagęszczenie włosów. Jak już nabierzemy wprawy wystarczy kilka minut, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.
Zestaw doczepianie.pl :
Zestaw składa się z 5 taśm (13 klipsów). Jeśli nie jesteście pewni co do wyboru koloru włosów istnieje możliwość zamówienia próbek, które ułatwią wam podjęcie decyzji. Ja akurat z tej opcji nie skorzystałam, ponieważ mam świetną fryzjerkę – PATRIS, która nauczyła mnie dobierać kolory. Poza tym byłam umówiona już do niej na farbowanie, więc wiedziałam, że dopasuje mi kolor – wybrałam jasny blond. Patris również doczepiła mi włosy – efekt jest niesamowity, prawda?
WŁOSY DOCZEPIANENatomiast poniżej przedstawiam efekt przed i po, efekt po.
WŁOSY DOCZEPIANE PRZED I POZastosowanie:
Włosy clip in zakładam zazwyczaj do sesji zdjęciowej lub gdy wychodzę. Obecnie doczepiam je coraz rzadziej, ponieważ moje włosy odzyskały już zdrowie i blask. Poniżej możecie zobaczyć moje stylizacje z włosami z doczepiane.pl:
doczepiane stylizacje
Moja opinia:
Włosy doczepiane metodą clip in stosuję już od kilku lat, więc mam porównanie. Włosy z doczepiane.pl są dobrej jakości. Cieszę się, że idealnie trafiłam z kolorem. Mam je dwa miesiące i cały czas wyglądają jak nowe. Mam nadzieję, że posłużą mi kilka miesięcy.