Naszywki na ubraniach i dodatkach są modne już od wielu sezonów. Warto przypomnieć chociażby o akcji marki Levi’s, gdzie w pracowni na kółkach każdy mógł nadać nowe życie starym ubraniom marki Levi’s, w tym dodać naszywki. Jednakże to właśnie w 2017 roku będą one najgorętszym trendem. Zaczyna się bowiem moda na aplikowanie ich we wszystkie możliwe miejsca takich jak: bluzka, kurtka, spodnie, torebka, a nawet buty.
collage-2017-02-14Trend lansowany jest m.in. przez Marca Jacobsa. W jego kolekcji pojawiły się plecaki, espadryle z naszywkami. Naszywki pozwalają stworzyć niepowtarzalny model ubrania i dopasować do własnego stylu. Możemy kupić gotowe ubrania z aplikacjami lub same aplikacje i przyczepić je według uznania. To świetna zabawa, a jednocześnie powrót do dzieciństwa. W ten sposób nadamy charakter naszym ubraniom. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać z ilością naszywek. Jeśli założymy jedną rzecz z aplikacjami, niech reszt będzie stonowana –  „co za dużo, to nie zdrowo”.
naszywki
Warto także zaopatrzyć się w dodatki z naszywkami: plecaki, torby i czapki. Świetnie ożywią nasz codzienną stylizacji. Osobiście jestem zakochana w tego rodzaju aplikacji. Kupiłam kilka naszywek w primarku, mam zamiar jeszcze dokupić, i będę się bawiła w przerabianie ubrań, gdy tylko wrócę do Polski. A teraz przedstawiam Wam moje propozycje ubrań z naszywkami ze sklepu Shein. A Wy co sądzicie o tym trendzie? Lubicie?

shein kurtki naszywki
1.KLIK
2. KLIK 3. KLIK
4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK

SHEIN DODATKI NASZYWKI
1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK

SHEIN SPODNIE NASZYWKI
1.KLIK
2. KLIK 3. KLIK