Mamy już majówkę. Niebawem będą wakacje – byle tylko się pogoda poprawiła! To okres, na który z niecierpliwością czekają nie tylko przez uczniów, ale wszystkie osoby, które biorą  urlop i wyjeżdżają. Kierunków jest wiele – polskie góry, polskie może czy też inne kraje. Dziś jednak będzie kilka słów o Bałtyku, który kocham! Nad morzem mieszka moja chrzestna, w związku z tym jestem tam co roku, a nawet kilka razy w roku. Zarówno latem, jak i wiosną, jesienią i zimą.  I za każdym razem uwielbiam tak być i jestem zauroczona. Nie wyobrażam sobie lata bez wyjazdu nad morze. To już taka moja tradycja. Promienie słońca, rozgrzany piasek, szum morza i kąpiele morskie to jedne z wielu powodów, dla których turyści wybierają polskie morze. Ponadto, morski klimat wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie. Już samo leżenie na plaży i wdychanie świeżego powietrza ma dobry wpływ. Oczywiście przy takim leniuchowaniu, pamiętamy o kremach z filtrem! Zapewne jest sporo osób, które tak jak ja, wybierają się co roku na wakacje nad morze. Świetnym rozwiazaniem jest posiadanie swojego domu/apartamentu nad morzem. To z pewnością marzenie moje i wielu z Was. Dlatego też,  pozwolę sobie dziś Wam przedstawić ofertę domów i apartamentów nad morzem, które oferuje przedsiębiorstwo Burco Development Polska, burco.pl . Znajdziecie tam szeroki wybór przeznaczonych na sprzedaż lokali, w tym domy szeregowe, wolnostojące i apartamenty. Do tego mamy dużą gamę metraży. Kompleksy są położone nad samym Morzem Bałtyckim, w malowniczych miejscowościach Rogowo oraz Ustronie Morskie.
Apartamenty w miejscowości Rogowo :
Rogowo Rezydencja Nadmorska to nowoczesny kompleks mieszkalno-wypoczynkowym, położonym w Rogowie. Miejscowość ta leży zaledwie 15 km od jednego od jednego z najpopularniejszych bałtyckich kurortów – Kołobrzegu. To właśnie w Kołobrzegu mieszka moja ciocia. Rogowo to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie spokój, wygodę i odpoczynek na najwyższym poziomie.
Rogowo Rezydencja Nadmorska Rogowo:
Rezydencja Nadmorska to kompleks mieszkalno-wypoczynkowy składający się z całorocznych domów w zabudowie szeregowej oraz apartamentów, położonych pomiędzy szeroką, piaszczystą plażą, a jeziorem Resko. W odległości 15 km znajduje się  Kołobrzeg, a w bezpośrednim sąsiedztwie dwie nadmorskie miejscowości Mrzeżyno i Dźwirzyno.
rogowo rezydencja rogowo rezydencja1