Akcesoria kuchenne to z pewnością podstawowy element wyposażenia kuchni. Które z nich stanowią must have? Dziś wraz ze sklepem inspirion.pl, przedstawiam Wam  7 przydatnych akcesoriów do kuchni, które są przydatne i pomogą w wypromowaniu biznesu Wszystkie wymienione gadżety również znajdziecie na stronie inspirion – to firma,zajmująca się importem i hurtową dystrybucją artykułów promocyjnych. Firma oferuje szereg narzędzi i sprawdzonych rozwiązań, które pomagają na poznanie oferty firmy, a także szybką i bezproblemową realizację zamówień. Także, jeśli myślicie o artykułach pomocnych w promowaniu biznesu, konicznie zajrzyjcie na stronę! Tymczasem przedstawiam Wam dzisiejsze produkty kuchenne.

7 PRZYDATNYCH AKCESORIÓW DO KUCHNI

1.Deska do krojenia

Deska do krojenia stanowi must have. Bez niej nie można się obejść. Najlepiej mieć kilka desek, a do tego w różnych rozmiarach. Świetny wybór stanowią deski bambusowe, które nie tylko się dobrze prezentują, ale mogą być także wykorzystane jako podstawki pod gorące naczynia.

7 przydatnych akcesoriów do kuchni

2.Noże

W każdej kuchni powinno znaleźć się kilka rodzajów noży, w różnych rozmiarach. Ja np. mam nóż specjalnie do krojenia chleba. Dzięki temu kroję równe kromki, czego zwykłym nożem bym nie zrobiła.

7 przydatnych akcesoriów do kuchni

3.Minutnik

Minutnik to bardzo przydatny gadżet, zwłaszcza dla osób, które potrafią zapomnieć o liczeniu czasu 🙂 Dzięki niemu jajko gotowanie na miękko, nie stanie si jajkiem na twardo. Przyznać się – komu się tak zdarzyło? :p Minutnik precyzyjnie odmierza czas, także nie musimy co chwilę patrzeć na zegarek.

4.Silikonowa łapka kuchenna

Silikonowa łapka to zdecydowanie moje must have!  Myślę,że każda osoba, która raz w życiu poparzyła się przez wyciąganie naczynia z piekarnika lub chwytając gorący garnek, ma w swojej kuchni właśnie taką rękawicę. To dodatek, który powinien znaleźć swoje miejsce w każdej kuchni.

5.Pojemniki

Pojemniki to również pozycja obowiązkowa  w mojej kuchni – różne modele, w różnych rozmiarach. W pojemnikach przechowuj żywność w lodówce bądź w zamrażalniku. Dodatkowo służą mi do pracy .

6.Waga kuchenna

Waga kuchenna to niezbędny gadżet, który pozwoli odmierzyć ilości składników do danej potrawy bądź ciasta.

7.Młynek do soli i pieprzu / zestaw do soli i pieprzu

Sól i pieprz to dwie przyprawy, które znajdziemy w większości domów. Choć ograniczam sól do minimum, to jednak są potrawy, do których dodam choćby kapkę soli.