Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych. W związku z tym, musiałam koniecznie przetestować ich produkty. W moje ręce wpadł Resibo krem odżywczy. Jak się spisał? Zobaczcie sami.

RESIBO KREM ODŻYWCZY

resibo krem odżywczy

O opisie:
Resibo krem odżywczy nasycony jest składnikami odżywczymi. Uelastycznia oraz wygładza skórę., a także mocno nawilża. Wygładza zmarszczki, linie oraz nierówności. Dodatkowo ma właściwości przeciwzapalne. Świetnie sprawdza się na noc. przeznaczony dla każdego rodzajów skóry.

Konsystencja i zapach:
Konsystencja kremy jest gęsta, ale krem bardzo łatwo się ropzrowadza. Szybko się wchłania i ze pozostawia tłustego filmu na skórze. Zapach jest dośc mocny i musiałam do niego się przyzywczaić. Jednakże nie drażni.

Skład:
Kluczowe składniki to:Ekstrakt z alg, Olej z orzecha brazylijskiego, Masło shea, Cucurbitine – ekstrakt z nasion dyni, Olej cumaru, Olejek manuka, Olej z pestek moreli, Aquaxtrem ™ – wyciąg z korzenia rabarbaru

Moja opinia:
Opakowanie od razu rzuca się w oczy – to strzał w 10:) Tekturowe pudełko ma prostą, a zarazem gustowną szatę graficzną. Dodatkowo jest solidni wykonane. Zaletą kremu jest wydajność. Jedna pompka wystarczy spokojnie na całą twarz.Mam cerę suchą. Krem stosowałam głównie na noc. Świetnie nawilża, nie zostawia tłustego filmu i szybko się wchłania. Ponadto koi i łagodzi podrażnienia.Zauważyłam poprawę swojej skóry już po dwóch tygodniach stosowania produktu. Krem spełnił swoje oczekiwania i śmiało mogę go polecić.

Dodać zawsze muszę swoje 3 grosze 😀 Ostatnio trafiłam na program o namiotach uprawowych. Potem weszłam na stronę – progrower.eu, która jest profesjonalnym growshop’em. W swojej sprzedaży ma m.in. growoxy, czyli nowoczesne rozwiązanie ogrodnicze w formie namiotów. Są one przeznaczone do hodowli roślin. Dzięki nim roślinność nie trafi ani energii, ani światła. Słyszeliście o tym?