Krem do rąk do pozycja obowiązkowa w codziennej pielęgnacji. Nasze dłonie są podatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego niezwykle ważna jest ich ochrona. W tym sezonie na krok nie odstępował mnie krem do rąk z olejem kokosowym glyskincare, dostępny na stronie diagnosis.

KREM DO RĄK Z OLEJEM KOKOSOWYM GLYSKINCARE

Pielęgnacja moich dłoni jest niezwykle ważna, ponieważ mam są bardzo suche. Kremu do rąk używam o każdej porze roku. Jednak zimą potrzebuję naprawdę mocnej dawki nawilżenia. W tym roku postawiłam na krem z olejem kokosowym. Jak się sprawdził?

Od producenta – działanie kremu:
Krem do rąk glyskincare jest przeznaczony do szorstkiej i delikatniej skóry, która wymaga nawilżenia. Zapewnia skórze gładkość, ukojenie oraz ujędrnienie. W składzie kremu znajdziemy olej kokosowy, posiadający silnie nawilżające właściwości.  Dzięki zawartości składników aktywnych: oleju kokosowego, rycynowego, aloesu, panthenolu, kreatyny, białka pszenicznego, witaminy E, krem głęboko nawilża, odżywia, poprawia elastyczność skóry dłoni nadając jej wyjątkową gładkość i zdrowy wygląd.

krem do rąk z olejem kokosowym glyskincare

Skład:

Konsystencja:
Krem nie ma zbyt gęstej konsystencji. Bardzo łatwo go wydobyć z opakowania.

Moja opinia:

Jestem bardzo wymagająca w przypadku kremów do rąk. Krem do rąk z olejem kokosowym glyskincare zdał egzamin i spisał się. Bardzo dobrze nawilża. Nie pozostawia tłustego filmu. Jest wydajny i przede wszystkim – tani. Duży plus również za zapach 🙂

Byliście kochani może w Tropical Island w Niemczech? Podobno w Polsce budują największy aquapark. Ja jako fanka takich atrakcji, myślę o odwiedzeniu tej wyspy już jakiś czas. Ostatnio znalazłam nawet fajne ceny na stronie piatkabus za busy do berlina . Nie mam zbyt daleko, więc nawet na 3-4 dni można się wybrać.