W ciągu całego roku jest kilka dni, w których obdarowujemy drugą osobę upominkiem np.  z okazji urodzin, imienin, dnia kobiet czy walentynek. Pomysłów na prezent jest mnóstwo. I nawet na ostatnią chwilę jesteśmy w stanie coś wybrać np. zestaw kosmetyków. Jednak w dawaniu prezentów chodzi oto, aby zaskoczyć obdarowywaną przez nas osobę. Upominek ma być oryginalny, niebanalny i wywoływać uśmiech na twarzy. A nie ma nic piękniejszego od wspomnień, prawda? Dlatego moim prezentowym ulubieńcem jest fotoksiążka – wyjątkowy prezent na każdą okazję.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – WYJĄTKOWY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że w życiu piękne są chwile. Niestety mijają one bardzo szybko. Dlatego wszelkie wspomnienia warto udokumentować. Jak? Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻKA – wyjątkowy prezent na każdą okazję, specjalnie zaprojektowany album z naszych zdjęć, grafik oraz tekstów. Dostępna w różnych wersjach i formatach na stronie CEWE . Oprócz zdjęć, do albumu możemy dodać dedykację, a także podpisy do zdjęć. Sprawdzi się na różne okazje np.:

Dla dziadków:
I choć dzień babci i dzień dziadka już obchodziliśmy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować im fotoksiążkę bez okazji lub na urodziny czy rocznicę ślubu naszych dziadków. Przygotuj kilka zdjęć ze swoimi dziadkami (nie zapomnij o tych z dzieciństwa – przywołają piękne wspomnienia) i stwórz album z dedykacją. Możesz liczyć na to, że to będzie najpiękniejszy prezent!

Walentynki:
Masz już dosyć kupowania kolejnego zestawu kosmetyków? Zrób ze swoją drugą połówką wspólny prezent. Wybierzcie Wasze zdjęcia z całego okresu bycia razem i stwórzcie książkę. Ja właśnie taki prezent zrobiłam w tym roku. Zdecydowałam się na wersję CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure, którą tworzy się za pomocą banalnie prostej w obsłudze aplikacji na telefon. Wystarczy wybrać 22 zdjęcia, kliknąć gotowe i mamy książkę! To ułatwienie dla osób, które mają mało czasu na przygotowanie prezentu, bowiem możemy stworzyć prezent w każdej chwili, gdziekolwiek jesteśmy.Oprócz CEWE FOTOKSIĄŻKI zamówiłam dodatkowo etui na smartfon. Zdecydowałam się na grafikę z napisem „keep calm and love”, ale Wy możecie wybrać etui ze zdjęciem swoim i swojej drugiej połówki. Będzie to uzupełnienie Waszej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Dzień kobiet:
Panowie. Jeśli do dziś nie macie pomysłu na prezent dla swojej kobiety, postawcie na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. My kobiety, uwielbiamy dostawać takie sentymentalne upominki, w których stworzenie wkładacie swój czas i serce. Przecież prezent dla wyjątkowych kobiet nie oznacza tylko wydania pieniędzy, to byłoby zbyt łatwe, ale my na pewno docenimy Wasz trud – zapewniam 🙂

CEWE FOTOKSIĄŻKA :

CEWE oferuje nam 10 formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI – te można stworzyć bezpośrednio na stronie lub w bezpłatnym oprogramowaniu pt. CEWE FOTOŚWIAT. To najbardziej rozbudowany na rynku program do tworzenia fotoksiążek – co ważne, nie płacimy za niego. Można więc za darmo pobrać, pobawić się swoją kreatywnością i dopiero po stworzeniu własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI możemy opłacić swój projekt, aby trafił do nas wydrukowany – zapewniam, że satysfakcja będzie ogromna. CEWE proponuje też mobilną wersję tego oprogramowania, ale też znacznie ułatwia zabawę zdjęciami, tym którzy chcą coś stworzyć „na szybko”. CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure to nowy format CEWE FOTOKSIĄŻKI, do której potrzebna jest (również bezpłatna) dedykowana aplikacja mobilna. Ja zdecydowałam się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Dużą w twardej okładce, którą przygotowałam dla kogoś z mojej rodziny – szczegółów jeszcze nie ujawniam, bo prezent jeszcze nie dotarł do przyszłych właścicieli. Natomiast z okazji walentynek zamówiłam właśnie CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure – było łatwo i było przyjemnie.

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure – jak zamówić?

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure zamawiamy poprzez dedykowaną aplikację PURE, którą należy pobrać z Internetu. Następnie instalujemy, wybieramy na naszym smartfonie 22 zdjęcia, wpisujemy dedykację lub tytuł i… gotowe. Bardzo stylowy i oryginalny prezent czeka na wręczenie bliskiej osobie.