Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Nie wiesz co założyć? Dziś przedstawiam am walentynkowe stylizacje ze sklepem Shein.

WALENTYNKOWE STYLIZACJE:

Walentynki to święto zakochanych. Wychodzę z założenia, że kocha się cały rok, a nie tylko w ten jeden dzień. To samo tyczy się wszelkich prezentów, które ozdabiają witryny sklepowe.  Jednak każda okazja dobra jest, aby wyjść ze swoją drugą połówką do kina czy na romantyczną kolację.  Wtedy pojawia się pytanie: jak się ubrać? Co mam na siebie założyć? Chyba każda z Nas moje drogie Panie zna ten problem. Prawda? :p Tak jak wspomniałam, walentynki należy obchodzić codziennie, ale warto w ten dzień wyciągnąć z szafy zestaw, którego nie nosimy na co dzień.  Poniżej przedstawiam Wam walentynkowe stylizacje – wszystko dostępne w sklepie Shein.

CZERWONA SUKIENKA:
Czerwona sukienka to idealny wybór na walentynkowe wyjście do eleganckiej restauracji. Do wyboru masz sukienki mini, midi, a nawet i maxi. Mniej lub bardziej eleganckie, z długim, krótkim rękawem lub na ramiączkach. Gładkie lub koronkowe, ołówkowe lub rozkloszowane. Wybór należy do Ciebie. Wybierz tą, w której dobrze się czujesz .

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK
4.KLIK 5.KLIK 6.KLIK

Bielizna:
Nie zapomnij również o seksownej bieliźnie – to wisienka na torcie 🙂 Z pewnością podgrzejesz atmosferę w domu po powrocie z romantycznego wypadu 🙂

1.KLIK 2. KLIK  3.KLIK

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK