Każda kobieta marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach, które nie tylko podkreślą spojrzenie, ale dodadzą seksapilu i pewności siebie. Niestety nie każda z Nas może się nimi pochwalić . Na szczęście na rynku mamy bogatą ofertę odżywek do rzęs, które stymulują ich wzrost i sprawiają, że stają się one mocniejsze. Jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Co należy brać pod uwagę przy zakupie? Dziś Wam podpowiadam.

 

JAKA ODŻYWKA DO RZĘS JEST NAJLEPSZA?

Rzęsy stanowią wyrazistą oprawę oczu i podkreślają nie tylko makijaż, ale i urodę. Ponadto długie rzęsy optycznie powiększają oczy. Jeśli nie jesteś posiadaczką gęstych rzęs, zacznij stosować odpowiednią odżywkę. Jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Przede wszystkim taka, która jednocześnie pielęgnuje, odżywia i wzmacnia rzęsy oraz potęguje wzrost i zagęszczenie linii rzęs.

Skład:

Decydując się na zakup odżywki, zwróć uwagę na skład. Substancje zawarte w odżywce powinny wnikać do wnętrza cebulek i wspierać wzrost rzęs, tym samym nie podrażniać oka. Ważne, by produkt nie zawierał parabenów i bazował na lekkich składnikach dla naszych rzęs.

Szybkie działanie:Należy zdawać sobie sprawę, że na efekty trzeba poczekać. Pierwsze zmiany są zazwyczaj widoczne już w 2-3 tygodniu stosowania produktu.

Skuteczność:

Kluczowa kwestia to bez wątpienia skuteczność produktu. Odżywka do rzęs powinna mieć wszechstronne działanie. Powinna jednocześnie wydłużać, pogrubiać i wzmacniać pigment.

Łatwa aplikacja:

Dobra odżywka do rzęs powinna łatwo się aplikować np. za pomocą pędzelka czy szczoteczki.

Opinia innych: Jeśli do tej pory nie stosowałaś odżywki do rzęs, poczytaj opinie osób, które używały produkt. Warto zapoznać się z rankingiem odżywek, dostępnym na stronie www.recenzjaodzywek.pl .

jaka odżywka do rzęs jest najlepsza

A Waszym zdaniem jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Czym Ty się kierujesz przy wyborze?