Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

Zakup piżamy wydaje się być prosty. Jednak, gdy zdecydujemy się na poszukiwanie odpowiedniej piżamy, musimy włożyć nieco więcej trudu, aby wybrać najlepszą i najbardziej odpowiadającą.  Jak wybrać piżamę? Czy lniana piżama to najlepszy wybór?

JAK WYBRAĆ PIŻAMĘ?

Przy wyborze piżamy, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim należy kupić model dobrany do temperatury,  aby skutecznie przepuszczał powietrze i zapobiegał powstawaniu potu. Zimą wybierajmy piżamy, które dadzą nam ciepło. Natomiast latem postawmy na luźniejsze modele, z krótkim rękawkiem i szortami. Najistotniejszy jest dobór odpowiedniego materiału. Idealne są materiały naturalne. Dlatego świetnie sprawdzi się lniana piżama. Dlaczego? Po pierwsze tkaniny lniane nie powodują reakcji alergicznej. W związku z tym są idealnym wyborem dla alergików. Ponadto są odporne na grzyby i bakterie.

Piżama z lnu:

Dziś prezentuję Wam jeden z wariantów lnianej piżamy ze sklepu lniana moda – to polska marka, która tworzy produkty  z lnu (100% len)! Miałam przyjemność stać się twarzą marki – koniecznie wejdźcie na stronę i zobaczcie asortyment sklepu i przy okazji mnie 🙂 Piżamy mnie zachwyciły, bo nie dość, że są bardzo wygodne, to świetnie się prezentują. Jak Wam się podoba?

piżama – lniana moda
jak wybrać piżamę

zdjęcia: Krzysztof Budzowski