https://www.facebook.com/ihfotofoto/Kwiaty to niewątpliwie jeden z najpopularniejszy wzorów sezonie wiosenno-letnich. Znajdziemy nie tylko, na ubraniach, ale również na ubraniach. W związku z tym dziś w roli głównej szpilki w kwiaty – modny wzór na wiosnę.

KWIATY – MODNY WZÓR NA WIOSNĘ

Kwiaty od zawsze są wzorem, po który sięgają najwięksi kreatorzy mody. Swoje prawdziwe boom przezywają przede wszystkim wiosną i latem. Jednak nawet jesienią i zimą ozdabiają elementy naszej garderoby. Kwiaty – wzór na wiosnę i lato nosimy zarówno na co dzień, jak i na imprezy okolicznościowe np. chrzciny i komunię. Z czym je łączymy? przede wszystkim z gładkimi, niewzorzystymi elementami garderoby i dodatkami. Kwiecisty wzór jest na tyle wyrazisty, że nie potrzebuje mocnych dodatków. Sukienka w kwiaty najlepiej sprawdzi się w połączeniu z gładkimi szpilkami np. w kolorze ecru oraz torebką w odcieniu butów. Jeśli zdecydujesz się na spodni w kwiaty wybierz gładką bluzkę np. czarną. Ja zdecydowałam się tym razem na szpilki w kwiaty od NA-KD (kod zniżkowy – 20% na hasło: sandicious20). Zestawiłam je z plisowaną spódniczką oraz body (wyhaczyłam je w lumpeksie! ). Zdjęcia wykonała Iwona (zajrzyjcie na jej fanpage’a – TU). Jak Wam się podoba?

 shoes – NA-KD (kod zniżkowy – 20% na hasło: sandicious20 )/body – here/ bag – here / skirt- herekwiaty - modny wzór na wiosnę

Zdjęcia: Iwona Hoffman