Jak co miesiąc, przedstawiam Wam zawartość najnowszego pudełka Shinybox kwiecień 2018. Jesteście ciekawi co znalazło się w środku?

SHINYBOX KWIECIEŃ 2018

​1. ​ Naobay natural & organic Szampon Vitality & Shine – ok. 50,00 zł / 50 ml ( travel size )

Produkt marki naobay po raz kolejny pojawił się w pudełku.. Bardzo lubię ich kosmetyki, więc z przyjemnością przetestuję szampon. Szkoda tylko, że jest w wersji „travel size”.

2.Beauty Marrakech Naturalna woda różana w spray’u – ok. 7,20 zł / 50 ml

Woda różana to strzał w 10. Niestety to kolejny produkt w wersji „Travel”. I nad tym ubolewam.

3.7th Heaven Maska do twarzy  – ok. 11 zł

Stosowałam plastry oczyszczające wągry z aktywnym węglem tej firmy, które się spisały. Fajnie, że tym razem mam okazję wypróbować maseczek – a one idą jak świeże bułeczki u mnie.

4.KOBO Fashion Color Shine&Care Lipstick – ok. 13,49 zł

W Shinybox kwiecień 2018 pojawiła się pomadka KOBO. Fajnie trzyma się na ustach. Odcień nie jest typowo mój, ale w miarę dobrze się w nim czuję, więc wykorzystam.

5. SILCARE Lakier hybrydowy Color It – 11,99 zł

Paznokcie hybrydowe robi co jakiś czas. A właściwie robi mi przyjaciółka. I to do niej powędruje lakier. Kolor bardzo mi się podoba, więc zagości u mnie 🙂

6. BLOC Ochronna pomadka do ust Lip Sum Protection SPF 15 – 24 zł

To idealny produkt dla mnie – zarówno latem, jak i zimą sięgam po pomadki ochronne.

7. Smart Food Baton z żurawiną i malinami w polewie jogurtowej – 5,99 zł

Już kiedyś wspomniałam, że w każdym pudełku Shiny mógłby być produkt spożywczy.

Moja opinia:

Zdecydowanym plusem pudełka są: szampon Naobay i woda różana. Niestety obydwa produkty są w wersji „travel size” 🙁 Gdyby były pełnowymiarowe, nie miałabym zbyt wielu zastrzeżeń do pudełka. Czekam na kolejną edycję.

Często piszę Wam, że oglądam programy typu „jak to jest zrobione” i dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Ostatnio widziałam program poświęcony obróbkom blacharskim, takich jakie oferuje m.in. zaginamy.pl . A do czego stosujemy takie obróbki? Przede wszystkim do okapów, wyłazów, kominów, okien czy koszów dachowych. Montujemy je w obszarze krawędzi pokrycia dachów skośnych i płaskich.