Dużymi krokami zbliża się dzień ojca, który przypada 23 czerwca.  Nie możemy więc zapomnieć o upominku dla swojego taty. Jaki prezent kupić na dzień ojca? Dziś podpowiem! Także Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent nic straconego!

JAKI PREZENT KUPIĆ NA DZIEŃ OJCA?

Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie.Co roku zastanawiamy się co kupić. I choć staramy się pomyśleć o upominku wcześniej, często szukamy dopiero na ostatnią chwilę. Oczywiście nie ma wątpliwości, że obojętnie jaki prezent kupi dziecko ojcu, to tata i tak będzie zadowolony. Jednakże uważam, że warto kupić coś, co będzie się podobało, a jednocześnie będzie funkcjonalne. Na początku warto się zastanowić co nasz tata lubi, jakie ma zainteresowania. Dzięki temu mamy bazę do tego, gdzie rozpocząć poszukiwania prezentu.

W takim razie jaki prezent kupić na dzień ojca? Jaki będzie odpowiedni prezent na dzień ojca? Bez wątpienia taki, który się przyda. Z pomocą przychodzi sklep MyGiftDna, który oferuje spersonalizowane prezenty. Moim zdaniem sprawdzą się one w każdej sytuacji, również i dzień ojca. Wybrałam kilka, a resztę możecie zobaczyć na stronie – wybór jest ogromny!

1.KARAFKA I DWA KIELISZKI

Karafka i dwa kieliszki z grawerem to idealny prezent dla miłośników wina.  Wykonana ze szkła, z korkiem lub większym otworem, prosta, ale jednocześnie elegancka. Karafka świetnie usuwa osad z wina, a także umożliwia jego napowietrzenie. Dzięki temu wydobywa z trunku niezwykły smak i zapach. Można ją także wykorzystać do serwowania np. wody z cytryną, soków i innych napojów. I masz pewność, że mama się ucieszy  tego powodu – romantyczna kolacja przy winie.. Możesz to zasugerować 🙂 Prezent ten wybrałam dla mojego przyszłego teścia i był bardzo zadowolony – podobnie jak przyszła teściowa  – niestety mój tata nie żyje i od 25 lat stawiam na grobie znicz, dlatego postanowiłam, że tym razem wybiorę prezent dla przyszłego teścia 🙂

2.KUBEK TERMICZNY

Kolejnym prezentem jest kubek termiczny – idealny dla Panów, którzy pracują jako kierowcy. Ciepła kawa lub herbata to podstawa! Możliwość grawerowania sprawia, że możesz zdecydować się na umieszczenie np. imienia swojego ojca na kubku.

3.KUFEL DO PIWA

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że kufel do piwa to idealny prezent! Zwłaszcza dla miłośników sportu. Zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej, więc mamy pewność, że kufel się przyda 🙂 W tym przypadku również postaw na fajny grawer np. „najlepszy tata na świecie” – jestem przekonana, że Twój tata się ucieszy i wzruszy!

4.KARAFKA DO WHISKY

A dla fanów mocniejszy trunków, polecam grawerowaną karafkę i specjalne szklanki do whisky. Przy tym prezencie możesz również się bawić możliwością grawerowania. Mo,zesz postawić na np. „Pan i Władca Wszechświata”.

A Wy macie już upatrzony prezent dla swojego taty czy nadal się zastanawiacie? Ja niestety mogę kupić tylko znicz, ale dla teścia prezent wybrałam 🙂