Największy problem z prezentami dla bliskich polega na tym, że nawet jak znajdziemy ten idealny, to pojawi się kolejna okazja do zakupu upominku. Obliguje nas do do podarowania kolejnego, równie wyjątkowe prezentu. Dlatego dziś postanowiłam napisać post prezent dla mężczyzny – jaki wybrać?

PREZENT DLA MĘŻCZYZNY – JAKI WYBRAĆ?

Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny to wcale niełatwe zadanie. Upominek powinien podkreślać nasze zaangażowanie w relację, a jednocześnie być praktyczny,zgodny z gustem i zainteresowaniami obdarowywanego.    Mężczyźni to gadżeciarze, dlatego najłatwiej będzie, jeśli podarujesz im gadżet, który się im przyda. Jak już wiecie, jestem fanką personalizowanych prezentów. Ich główna zaletą to możliwość grawer, który nadaje indywidualny charakter. Poniżej przedstawiam Wam moje propozycje – prezent dla chłopaka, który znajdziecie na Mygiftdna:

1.Kufel do piwa

To idealny prezent dla facetów, których ulubiona forma rozrywki jest dobry mecz i piwo. W okresie trwania mistrzostw świata kufel z pewnością będzie nieodłącznym elementem każdego dnia, w którym odbywa się mecz. Mygiftdna umożliwia wygrawerowanie dowolnego napisu. Kufel jest solidnie wykonany, więc z pewnością będzie służył przez kilka dobrych lat.

2. Bidon

Bidon to prezent dla prawdziwego fana sportu. Niech Twój facet wyróżni się oryginalnym bidonem wśród kolegów na siłowni! Możesz wybrac ciekawy grawer, dla pozytywnie zakręconego mężczyzny lub postawić na samo imię lub literkę imienia. Bidon posiada bardzo wygodny dzióbek do picia, który pozwala na otwarcie go jedną ręką. Idealny, prawda?

3.Piersiówka

Ciekawym pomysłem dla koneserów mocniejszych alkoholi jest piersiówka. Również może być grawerowana – śmieszny napis lub po prostu imię osoby obdarowywanej. Piersiówka wykonana jest z nierdzewnej stali i ma 180 ml pojemność. Posiada pokrętło obrotowe, które chroni przed ewentualnym wylaniem zawartości.

4. Młotek grawerowany

Młotek to upominek dla prawdziwej złotej rączki. Niezawodny, z grawerem jest idealny do domowego majsterkowania. Już nie będziesz musiała co miesiąc przypominać swojemu ukochanemu o zepsutej szafce 🙂 Grawer umieszczony na młotku wykonany jest przy użyciu najnowszych technologii laserowych. Dzięki temu jest trwały, nawet gdy młotek jest użytkowany przez długi czas.