Ołówkowa sukienka

Sukienka ołówkowa to bez wątpienia jeden z najbardziej kobiecych fasonów. Świetnie podkreśla kształty, dodając przy tym seksapilu, ale i nie odsłania zbyt wiele ciała. Sukienka ołówkowa – dla kogo? Dziś postaram się Wam odpowiedzieć na pytanie.

SUKIENKA OŁÓWKOWA – DLA KOGO?

Sukienka ołówkowa  – dla kogo? Najpierw trzeba dodać, że największą zaletą sukienki jest to, że potrafią pięknie wyeksponować walory kobiecej sylwetki. Przylegają do ciała i tym samym odzwierciedlają jego linię. Niestety jest również i wada, bowiem ten typ sukienki oprócz walorów, podkreśla również mankamenty sylwetki. Dlatego nie sprawdzi się przy każdym typie figury.  Sukienka ołówkowa jest idealna dla Pań o figurze klepsydry. Idealnie podkreśla krągłe kształty i wąską talię. Ten rodzaj sukienki sprawdzi się również u Pań – kolumn. Wystarczy tylko, aby wybrać model z baskinką w okolicach bioder. Sukienka ołówkowa może być dobrym wyborem również dla gruszek– o ile faktycznie szerokość bioder oraz ramion jest zbliżona. Tego fasonu powinny jednak unikać Panie z nadwagą.

W mojej szafie jest kilka ołówkowych sukienek. Zdecydowałam się na kolejną – wzorzystą. Zestawiłam ją z białymi szpilkami. A piękny bukiet, który prezentuje zrobiła moja MAMA – ma talent, prawda?

heels – here / dress – Shein/ więcej sukienek

sukienka ołówkowa - dla kogo