Bez kategorii

DIY: Czapka z ćwiekami / DIY: Cap with studs

Dostałam na maila zapytanie, czy mam czapkę z ćwiekami i czy wiem jak można taką zrobić. Z tego względu dzisiejszy post poświęcony bejsbolówce z ćwiekami .
Zacznę od tego, że czapki z ćwiekami zyskały popularność już jakiś czas temu. Osobiście nie miałam o nich wyrobionego zdania. Niektóre mi się w miarę podobały, niektóre nie. Ciężko określić. W końcu zdecydowałam, że jednak zaopatrzę się w nią. Szukałam, ale jedne były zbyt drogie, drugie z czaszkami, trzecie miały za mało ćwieków, a jeszcze inne za dużo. W ostateczności postanowiłam kupić bejsbolówkę (krasnala dopiero na zimę;-)) i ćwieki i przyszyć samodzielnie. Dzięki temu uzyskam efekt taki jaki ja chcę, nie mało, ale niezbyt dużo ćwieków i będę miała z tego większą frajdę: Stwierdziłam, że jeżeli jej nie będę chciała nosić  lub mi się znudzi, to przyda się chociażby w upalne dni na plaży. Poza tym  nie będę miała wyrzutów sumienia,że wydałam kupę kasy, bo wydałam grosze.

Hi!Some time ago I wanted to buy a cup with studs. I decided that I would do it myselfI’ll show you how to make a hat with studs 😉
Potrzebujemy:
-czapki/cap
-ćwieków/studs
-igły i nitki/thread and needle
Wykonanie: przyszywamy ćwieki według własnego uznania / Design: sew studs 😉

 xoxo Sandi

41 komentarzy
Previous Post
24 maja 2013
Next Post
24 maja 2013

41 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts