Design

Aranżacja wnętrz: sposób na odświeżenie mieszkania.

Aranżacja wnętrz pozwala na to, aby nasz pokój, mieszkanie czy dom nie był szary, bury i ponury. To proces niewątpliwie trudny, wymagający cierpliwości i sporo czasu, który ciągnie za sobą wielogodzinne poszukiwania w odpowiednim zestawieniu wszystkim elementów m.in. tapet, zasłon itd. Oczywiście zaprojektowanie wnętrza możemy zlecić specjalizującej się w tym firmie, która doradzi i ulepszy nasze pomysły. Dziś chcę przedstawić Wam dwa proste sposoby na odświeżenie naszego mieszkania bądź domu.
Źródło: ardeko.pl


1.TAPETY

Jednym ze sposób  są tapety, które oprócz ochraniania ścian, dekorują wnętrze. Niegdyś szare i zapomnienie, dziś wracają do łask w nowej odsłonie, nowymi wzorami, nowoczesną strukturą i z nietypowymi kształtami. Obecnie tapeta stanowi tło dla różnych dodatków i nadaje wnętrzu niepowtarzalny styl i klimat. Dodatkowo dodają przytulności ocieplają, wygłuszają ściany oraz ukrywają nierówności. Sklepy, jak np. http://www.ardeko.pl/ oferują nam szeroki wybór. Mamy zarówno nowoczesne jak i tradycyjne wzory. Co więcej oprócz dekoracyjnych tapet, możemy zdecydować się na flizelinowe lub winylowe. Ciekawym pomysłem są również fototapety, wykonane technologią druku cyfrowego. Tworzy się je za wykorzystaniem fotografii gotowych bądź zdjęć, które klient prześle firmie. To świetny pomysł na oryginalną aranżację.

 

 Źródło: ardeko.pl

2. ŻALUZJE/ROLETY/FIRANKI.

Żaluzje, rolety oraz firanki mają chronić nas przed światłem oraz sąsiadami (często wścibskimi:)). Nie muszą jednak pełnić tylko i wyłącznie tych funkcji. Mogą również stać się elementem dekoracyjnym naszego wnętrza. W ofercie możemy znaleźć szeroki wybór asortymentu. Wybieramy wśród klasycznych, jednokolorowych firanek, ale dostępna jest również cała gama kolorystyczna oraz wzorów. Żaluzje które kojarzyły nam się z kiczowatym kolorem, obecnie są świetną dekoracją naszych okien. Co więcej, posiadają nowa funkcję – sterowanie pilotem – cóż za wygoda!o tego możemy wybierać wśród wzorzystych rolet. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!
 Źródło: ardeko.pl
xoxo Sandi

 

28 komentarzy
Previous Post
18 marca 2015
Next Post
18 marca 2015

28 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts