Beauty

WYSZUKIWARKA SALONÓW: MOJSALON

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że internet ułatwia naszą egzystencję. Będąc nastolatką, nie pomyślałam, że w przyszłości będzie niemalże nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Co więcej, obecnie większość informacji szukamy na stronach internetowych i zdobywamy właśnie dzięki nim. I nie tylko chodzi mi o wiadomości, ale również informacji dotyczących firm czy usług. Poszukując danej usługi, często wchodzimy na stronę firmy, czytamy komentarze, opinie, aby podjąć decyzję co wybrać, która firma jest godna polecenia itd. Ostatnio natknęłam się na portal, będący idealnym miejscem dla każdej z Pań, a mianowicie mojsalon.eu. To idealne miejsce dla kobiet, które chcą dobrze wygląd. Mojsalon to portal będący mapą po świecie fryzur i paznokci. Za pomocą wyszukiwarki, wybieranie miasto i usługę, która Was interesuje np. „Fryzjerstwo”, „Medycyna estetyczna” czy „depilacja laserowa”. Na stronie znajdują się informacje o fryzjerach oraz salonach kosmetycznych w każdej okolicy. Do tego znajdziecie tam rekomendacje lokalizację najlepszych salonów, oferowane usługi wraz z cennikiem. A także galerię zdjęć fryzur czy zdobienia paznokci. Jak dla mnie bomba! Zwłaszcza, gdy jesteśmy w nowym, nieznanym nam mieście lub gdy, wciąż szukamy tej jedynej kosmetyczki i tej jedynej fryzjerki ( a oto nie łatwo :p O ile fryzjerkę już znalazłam – i nawet będąc w Holandii, czekam aż tylko zjadę do Polski i w końcu będę mogła odświeżyć moje już ledwo istniejące ombre :p tak kosmetyczki jeszcze nie mam. Nie muszę przecież Wam mówić, że warto znaleźć zaufany salon, cieszący się pozytywną opinią innych. Na portalu można dzielić się swoją opinią na etmat salonów. Także możecie sprawdzić opinię, jak i również dodać swoją własną i w ten sposób pomóc innym przy wyborze.
mojsalon1Co więcej, mojsalon to także źródło wiedzy. Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów ze świata urody. To miejsce, w którym odnajdzie się każda kobieta.
mojsalon4A jeśli sama masz swój salon, dodaj go koniecznie do bazy – dzielą Cię tylko trzy kroki: założenie konta, uzupełnienie profilu i … promowanie salonu. To banalne:
mojsalon2 mojsalon3Ja już napisałam o mojsalon swojej fryzjerce. Jak doda konto od razu dodam pozytywną opinię J  A no i najważniejsze… serwis jest darmowy, założenie konta trwa tylko małą chwileczkę. Także zapraszam Was serdecznie na stronę.

13 komentarzy
Previous Post
21 lutego 2017
Next Post
21 lutego 2017

13 komentarzy

 • Megly

  Nie miałam pojęcia, że taka wyszukiwarka w ogóle istnieje. Fajna sprawa. Zarówno dla klienta, jak i właściciela salonu. Pozdrawiam ciepło 🙂

 • xxveronica

  Taka wyszukiwarka to świetna sprawa. 🙂

  xxveronica.blogspot.com

 • coosure

  Przyda się dla osób, które np. są gdzies na wycieczce, w podróży lub wybierają się do innego miasta i chcą zahaczyć o salon fryzjerski itd. U siebie w mieście bym tego nie potrzebowała bo raczej orientuje się go co znajdę 🙂

 • crafty-zone

  Nigdy nie słyszałam o tej stronie, ale wygląda ciekawie 🙂

 • Slim Size Me

  Brzmi interesująco. Z chęcią zajrzę.

 • Paola

  Really interesting!
  Kisses Paola.
  http://expressyourselfbypaolalauretano.blogspot.it

 • Lola

  Interesting!

  NEW BLOG ! please follow me : YOUNG BLOG

 • Stephanie

  Hi nice post it was good to see
  Also see top rated coupons by Fivestarcoupon.com

 • Tijana

  That looks cool! 🙂
  Have a nice day!

  fashionabejita.blogspot.com

 • Melania

  So interesting post 🙂

  xoxo ❤
  Melania | modeintechnicolor.blogspot.com

 • www.marzenabartosz.pl

  Fajna ta wyszukiwarka lecę ją przejrzeć 🙂

 • Angelika Bogusz

  Taka wyszukiwarka to świetna sprawa. Nie miałam o niej pojęcia.
  Zaraz tam zajrzę. 🙂

  Pozdrawiam
  Birginsen

 • Aneris

  Może faktycznie warto zdać się na taką wyszukiwarkę ;>

Leave a Reply