Gift idea

JAKI PREZENT NA ŚLUB?

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. To czas celebrowania radości, imprezy do samego rana i … prezentów! Jaki prezent na ślub? Dziś o tym mowa!

JAKI PREZENT NA ŚLUB – PERSONALIZOWANE UPOMINKI

Wiele osób decyduje się na prezent ślubny w postaci pieniędzy. Niektórzy wcześniej podpytują młodą parę, jakie są ich życzenia upominkowe – aby prezent był trafiony. Natomiast są osoby, które lubią młodą parę zaskoczyć i stawiają na personalizowane prezenty. Personalizowane podarunki to wyjątkowy prezent. Możliwość wygrawerowania sprawia, że prezent stworzony jest z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Tym samym nadaje indywidualny charakter. Więc jaki prezent na ślub? Z pewnością personalizowany! Dziś przygotowałam dla Was prezenty na ślub ze sklepu mygiftdna.

1.Zestaw ręczników

niezbędne wyposażenie każdej łazienki i nieodzowna dekoracja. Oryginalne i szykowne ręczniki to podstawa wyposażenia każdej łazienki, a jednocześnie dekoracja. Warto więc postawić na spersonalizowane ręczniki z haftem najwyższej jakości. Możemy wybrać ręczniki z imionami lub napisami np. ” mąż” i “żona”.

2.Kubki dla młodej pary

Bardzo fajnym pomysłem jest podarowanie kubka dla pary z napisami. Jestem pewna, ze szybko staną się ulubionymi! DO wyboru masz różne napisy np. “Pan&władca wszechświata” , “Queen of everything”, “mr right ” i “mrs. always right”.

3.Grawerowana karafka i kieliszki

Kolejny upominek to grawerowana karafka i kieliszki do wina. Ten zestaw z pewnością przypadnie do gustu każdej młodej parze. Czerwone firmo, romantyczny film i kolacja. Brzmi rewelacyjnie, prawda?

4.Taca śniadaniowa

Śniadanie do łóżka Brzmi idealnie. I nie trzeba nic więcej pisać 🙂

Wybierając prezent ślubny, pamiętajcie, że należy kupić prezent dla pary młodej, a nie dla każdego z osobna. Dlatego ważne jest, aby upominek służył zarówno Panu, jak i Pannie młodej.

20 komentarzy
Previous Post
22 maja 2018
Next Post
22 maja 2018

20 komentarzy

Leave a Reply