Bez kategorii

PRINTU CZYLI WSPOMNIENIA W PIĘKNEJ OPRAWIE

Fotoksiążki, które cieszą się coraz większą popularnością, to nic innego jak wydrukowane zdjęcia naszych wspomnień w formie książki. To idealna pamiątka, a także i pomysł na prezent dla najbliższych. Taką formę drukowania chwil oferuje Printu czyli wspomnienia w pięknej oprawie.

PRINTU CZYLI WSPOMNIENIA W PIĘKNEJ OPRAWIE

W dzisiejszych czasach, wiele osób skupia się na robieniu zdjęć lustrzanką lub smartfonem. Następnie zdjęcia są przerzucane do pamięci komputera, gdzie często giną. Na szczęście PRINTU ma rozwiązanie – fotoksiążki, które są zbiorem naszym najpiękniejszych momentów w życiu.

Wspomnienia na kartce papieru to jedna z najpiękniejszych rzeczy w naszym życiu. Dlatego warto niektóre wydarzenia uwiecznić na papierze, w postaci wspomnianej fotoksiążki. To idealny pomysł na prezent dla nas samych jak np. fotoksiążka ze zdjęciami ze ślubu, jak i również prezent dla najbliższych nam osób. To my decydujemy o tym, które zdjęcia pragniemy uwiecznić, jaką dedykację dodać.

PRINTU – SESJA BRZUSZKOWA

Okres ciąży to jedyny okres, w którym kobieta uwielbia rosnący brzuch. To powód do dumy! Dlatego warto go eksponować J Te 9 miesięcy, a w praktyce mniej, bo brzuszek często zaokrągla się dopiero w 4 miesiącu, minie bardzo szybko. Aby uwiecznić te piękne chwile, warto zdecydować się na sesję brzuszkową. Niekoniecznie trzeba udać się na zdjęcia do fotografa. Wystarczy samemu lub z pomocą partnera robić zdjęcia rosnącego brzuszka co miesiąc czy nawet kilka tygodni. Ja również w swojej fotoksiążce zachować zdjęcia z brzuszkowej sesji. Pamiętajcie, że Printu oferuje mnóstwo szablonów, w których można zarówno pokazać zdjęcia z sesji zdjęciowej, pierwszego roczku czy wielu innych okazji jak np. chrzciny. Sami zobaczcie ->https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/dzieci/

PRINTU – SESJA DZIECIĘCA

Okres oczekiwana na maleństwo, to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego rodzina. Następny etap to patrzenie na to, jak dziecko dorasta. Niestety czas płynie bardzo szybko i za nim się obejrzymy, dzieci są coraz większe, aż w końcu stają się samodzielnie. Aby uwiecznić wspólne chwile z okresu macierzyństwa i dzieciństwa naszego maleństwa, warto porobić zdjęcia, a następnie je wywołać. Ja sama zamówię swoją fotoksiążkę na stronie Printu, która możecie sprawdzić tutaj -> https://printu.pl/.

A co Wy sądzicie o fotoksiążkach? Uważacie, że przechowywanie zdjęć w formie papierowej to lepsze rozwiązanie, niż trzymacie zdjęć w pamięci komputera? Koniecznie dajcie znać!

9 komentarzy
Previous Post
31 października 2018
Next Post
31 października 2018

9 komentarzy

 • Angelika i Monika (Candy Pandas)

  Takie foto książki czy w ogóle zdjęcia drukowane to super pamiątka. Lepsze niż tysiące fotek na laptopie czy w komórce.

 • Monika

  Fotoksiążki są bardzo fajne jako prezent dla bliskich lub dla nas samych. 😉

 • Dookola Swiata

  Rowniez mam od nich fotoksiazke 🙂

 • Magda

  Uwielbiam takie rzeczy 🙂
  Zapraszam także do siebie na nowy post – KLIK

 • Rozaliafashion

  Piękne zdjęcia 🙂

 • Maria Tamara

  To świetny patent na zachowanie ładniejszych zdjęć, które mają wartość sentymantalną. Na komputerze niestety zbyt łatwo je stracić, potrzebny jest jakiś inny nośnik:)

 • Ania

  Takie foto książki to coś wspaniałego 🙂

 • Marta Kocemba

  Taka fotoksiążka to wspaniała pamiątka! 🙂

 • Joanna N.

  Taka książka to wspaniała pamiątka na długie lata. Warto sprawić sobie lub jako prezent dla bliskich .Wkrótce grudzień i obdarowujemy się upominkami ,można pomyśleć o takiej foto -książce

Leave a Reply

Related Posts