Wybierając strój jesienią i zimą, staram się ubierać ciepło – to najważniejsze. Nikt z nas w końcu nie lubi marznąć i z tego powodu chorować. Staram się jednak wybierać rzeczy nie tylko praktyczne – cieplutkie, ale i takie, w których dobrze się czuję i wizualnie mi się bardzo podobają. Często jeżdżę autem (obecnie codziennie do pracy), więc mogę sobie pozwolić na lżejsze rzeczy. Jednak, kiedy kilka lat temu dojeżdżałam na studia pociągiem, najważniejsze było to co ciepłe, a moda szła już zdecydowanie na drugi plan :p W poszukiwaniu fajnych rzeczy na sezon jesień/zima, przyszedł mi z pomocą mój ulubiony sklep internetowy – SHEIN. Mam wiele rzeczy od nich i jestem z nich bardzo zadowolona – większość służy mi naprawdę dobrze. Przygotowałam więc dla Was wishlistę rzeczy na chłodne dni.
1. KARDIGAN
Kardigan, czyli sweter bez kołnierza.Wyglądem przypomina nieco kurtkę. Swoją nazwę zawdzięcza angielskiemu generałowi Jamesowi Thomasowi Brudenella – hrabiemu Cardigan.
sheinplaszcze

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK

2. FUTRA
W futrach zakochałam się w poprzednich sezonach i do dziś jestem ich zwolenniczką – mowa oczywiście o futrach sztucznych 🙂 Stanowią bazę do stworzenia wielu ciekawych stylizacji. Dostępne w różnych wariacjach, sprawią, że zwykły look nabierze charakteru. Oto moje typy.
futrashein
1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK

3. KAMIZELKI
Na pierwszym miejscu stawiam na futrzane kamizelki – to moje must have sezonu jesienno-zimowego. Ale podobają mi się także inne kamizelki: ocieplane, zamszowe. Są idealne, bo można je nosić zarówno pod jak i na kurtkę. Dzięki temu nasz codzienny look jest nieco fajniejszy. Oto moje propozycje.
sheinkamizelki
1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK

A na koniec mam dla Was niespodziankę – promocje na shein.com! Zachęcam do skorzystania 🙂

Here are the details : www.shein.com

(1) from 12th of Nov to 17th of Nov, Pre-thanksgiving 2 Up to 80% Off

(2) From 25th of Nov to 26th of Nov, All Sales in our SheIn site

(3) From 27th of Nov to 29th of Nov,Cyber Monday  All Sales in our SheIn site

(4) 30th of Nov,Shopping Spree Up to 80% Off