Saszetka do ręki – gdzie kupić w Białymstoku

Rzecz tak niepozorna i oczywista, jak skórzana męska saszetka. Nawet nie wyobrażacie sobie jakiego trudu przysporzyło mi poszukiwanie jej dla mojego chłopaka. Przejrzałam wiele sklepów internetowych oraz tych stacjonarnych w Białymstoku.

Nota autorska: Moje doświadczenia i artykuły opisane na blogu sandicious możecie komentować oraz recenzować.
Zapraszam do kontaktu przez mail: [email protected]

Jesteś z Białegostoku, zobacz gdzie kupić najlepszą Galanterię skórzaną

Sklep Rekomendowany: belveder.com.pl/sklep/saszetki/meskie-do-reki.

belveder

Jaki model saszetek jak aktualnie najczęściej wybierany przez mężczyzn?

Zobacz saszetkę typu Nord. Wszystkie saszetki z tej kolekcji uszyte są w Polsce. Wykonane ze skóry naturalnej, gładkiej – czyli licowej w kolorze najczęściej czarnym.
Wszystkie ściegi tej saszetki do reki zostały obrobione dodatkową warstwą tworzywa chroniącego przed otarciami rozpruciami. Nici zastosowane w jej produkcji, pochodzą od polskich dystrybutorów, specjalizujących się w szycie galanterii skórzanej.

Dlaczego kolor czarny?

Czerń o zawsze kojarzona była z elegancją, formalnym stylem oraz biznesem. Tam gdzie pojawił się kolor czarny tam czuć było dostojność spotkania oraz jago oficjalny charakter. Jeśli zatem twoja nowa saszetka na dokumenty, pieniądze, ma mieć wybrany kolor – to w 99% pasowałby tu czarny. Pozostały 1% to brązowy, reszta to już margines, takie jest moje zdanie.