Nie ma wątpliwości, że każda kobieta zasługuję na dzień, który przeznaczy dla samej siebie. Dzień, w którym będzie mogła oddać się zabiegom pielęgnacyjnym, zabiegom upiększającym, a przede wszystkim tym, które pozwolą na zrelaksowanie się. Praca, domowe obowiązki czy dzieci często potrafią wyssać z Nas energię. Dlatego raz na jakiś czas, warto zrobić sobie „Dzień piękna” dla samej siebie, aby oczyścić umysł i zrobić coś dobrego dla swojego ciała 🙂 A najlepszym miejscem będzie z pewnością fryzjer, kosmetyczka i niezastąpiony gabinet SPA.
1. Fryzjer:
Nowa fryzura to podstawa! Często mówi się: „nowa fryzura, nowa ja, nowe życie”. Zawsze jakaś motywacja do działania, prawda? A ich nigdy za wiele! Powszechnie wiadomo, że kobieta zmienną jest, więc jedna fryzura nie starczy na zbyt długi okres czasu. Zdecyduj się na nową fryzurę – kolor, uczesanie czy też długość. I nie bój się zmiany, włosy kiedyś odrosną 🙂 Jeśli jednak się boisz, postaw na delikatne pasemka. Nie jest konieczna gigantyczna zmiana czy całkowita metamorfoza. Wystarczające jest podcięcie końcówek czy nowe uczesanie.
2. Kosmetyczka:
Masz dość niepomalowanych paznokci? Konieczna jest wizyta u kosmetyczki! Raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na manicure. A zmywać zawsze możesz w rękawiczkach i manicure nie ucierpi 🙂 Możesz postawić na żele lub cieszące się wciąż popularnością hybrydy. Warto również zrobić oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny czy inne zabiegi z oferty salonu.
3. Gabinet SPA:
Nie ma nic przyjemniejszego niż wizyta w gabinecie SPA. To idealne miejsce, by odpocząć, spędzić miło czas i bardzo się zrelaksować. Masaż czekoladą, masaż kamieniami – brzmi kusząco prawda? Aż ciężko się zdecydować!

Propozycje miejsc, które pozwolą Ci się zrelaksować – są. Czas sprawdzić kalendarz i ustalić datę „Dnia piękna dla siebie”. Zostało wybranie gabinetu i umówienie się na wizytę. Niestety w praktyce może okazać się to kłopotliwe, ponieważ salonów i gabinetów jest sporo, a zapoznanie się z ofertą każdego jest czasochłonne. A my czasu marnować nie lubimy. Na szczęście z pomocą przychodzi nam portal Moment.pl, który stanowi bazę tylko najlepszych salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA z całej Polski.
moment 0Portal ma również aplikację mobilną, z której możemy korzystać, gdzie tylko chcemy.  Ponadto, to jedyna aplikacja, która faktycznie dokonuje rezerwacji terminu  (oczywiście rezerwacja jest bezpłatna) – nie ma tutaj potrzeby dzwonienia potwierdzenia wizyty. Rezerwujesz dogodny dla Ciebie termin i nie musisz się już o nim martwić 🙂 W związku z tym dokonujemy rezerwacji z każdego miejsca np. podczas przerwy w pracy 🙂 Dodatkowo, Moment.pl stanowi rzetelne źródło opinii. Zawiera komentarze, które dodawane są przez osoby, które zrealizowały wizytę w danym salonie bądź gabinecie. Wystawione opinie z pewnością ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego gabinetu. I najważniejsza rzecz – korzystanie z portalu i aplikacji jest bezpłatne! Tak samo jak i rezerwacja!
moment 1 moment 2 moment 3 moment 4 moment 5 moment 6
Ja w planach mam zamiar wybrać się do Poznania, a z racji tego, że nie znam gabinetów i salonów poznańskich, skorzystam z aplikacji i wybiorę salon, który najbardziej odpowiada moim gustom.
momentpl
I na koniec najważniejsza kwestia – aplikację możesz bezpłatnie pobrać z google play lub app store tutaj 🙂
Poniżej możecie zobaczyć jak działa aplikacja.
moment jak dziala