Z Foreo zaprzyjaźniłam się na dobre. Przypadliśmy sobie do gustu już podczas pierwszego spotkania, a raczej dotknięcia. Do tej pory nie było żadnych kłótni między nami. Miałam już okazję poznać Foreo Luna Mini , Foreo Luna Mini 2 oraz Foreo Issa. I z każdą się równie mocno polubiłam. Miął już czas żywotu końcówki do mojej Foreo ISSA. Aby nie rozpaczać, sięgnęłam po Foreo ISSA Hybrid, która dumnie stanęła obok swojej rodziny na mojej łazienkowej półce. Jako, że do tej pory produkty marki się u mnie sprawdzały, wymagania miałam nie małe i oczekiwałam pełnej satysfakcji. Jak się sprawdziła końcówka? Zobaczcie sami!

Zacznę od tego, że produkty Foreo niewątpliwie wyróżniają się designem, który od razu wpada w oko – fajnie mieć coś, co jest praktyczne, a jednocześnie stylowe, prawda? Ponadto produkty ISSA łączą w sobie trzy rzeczy: jakość, design, funkcjonalność. I za to je uwielbiam! Już spory czas temu do rodzinny Foreo dołączyła ISSA Hybrid, którą musiałam przetestować. Zanim przejdę do swojej opinii, kilka sów od producenta, które są.. prawdziwe! A obietnice spełnione.
IMG_8373Od producenta:
Dzięki połączeniu technologii sonicznych pulsacji oraz unikalnego silikonowego designu, szczoteczka do zębów ISSA czyści i wybiela zęby jak żadna inna. Zastosowanie główki szczoteczki, wykonanej w całości z silikonu sprawia, że elektryczna szczoteczka do zębów ISSA skutecznie czyści zęby i dziąsła, lecz w wyjątkowo łagodny sposób, podczas gdy ISSA Hybrid intensywniej usuwa płytkę nazębną i jest jednocześnie łagodna dla dziąseł.
Issa hybrid zdecydowanie przewyższa możliwości tradycyjnych, sonicznych szczoteczek do zębów, bowiem dba o zdrowie całej jamy ustnej. Ponadto wybiera i rozjaśnia zęby. I choć początkowo nie wierzyłam w to, zauważyłam małą różnicę. A to już coś! Ponadto ISSA sprawdzi się u osób o wrażliwych zębach i dziąsłach, dzięki łagodnej i higienicznej koncepcji. ISSA wykorzystując technologię sonicznych pulsacji, usuwa przebarwienia, płytkę nazębną oraz zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego i powstawaniu ubytków, wybielając zęby. Natomiast silikonowe włosie delikatnie masuje dziąsła i łagodnie czyści zęby, zapobiegając recesji dziąseł i chroniąc szkliwo.
IMG_8374Moja opinia:
Białe polimerowe włosie PBT znajdujące się we wnętrzu szczoteczki intensywnie czyści zęby, a silikonowe bardzo dba o dziąsła. Szczoteczka świetnie współgra z moimi wrażliwymi zębami. Zauważyłam również usunięci przebarwień, a także wybielanie. Jestem zachwycona po raz kolejny. Zdcydowanie nie jest to moja ostatnia pzygoda z FOREO!
IMG_8376
A na koniec taka mała ciekawostka, już nie związana z tematem. Ostatnio sporo czytam książek, blogów, artykułów o prowadzeniu biznesu online. Szczerze powiedziawszy, jeszcze kilkanaście lat temu, nikt się nie spodziwał, że w internecie będzie dosłownie wszystko! Ostatnio trafiłam na stronę http://innbusiness.pl/ , która oferuje program do prowadzenia firmy. Co ciekawe, atutem program do prowadzenia firmy jest to, że można go dostosować do potrzeb każdej, nawet nietypowej branży. Nie ważne czym się zajmujemy. W oprogramowaniu InnBusiness znajdziemy to, czego potrzebuje nasza firma. Kto by pomyślał?
IMG_8375