W moje ręce wpadł kolejny kosmetyk do pielęgnacji twarzy – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, dostępny na stronie diagnosis.pl .Jesteście ciekawi jak się spisał? Zobaczcie sami.

O kremach z kwasem hialuronowym czytałam dużo pozytywnych opinii i sama postanowiłam się skusić. Do produktów diagnosis mam zawsze spore oczekiwania, ponieważ do tj pory każdy kosmetyk sprawdził się i nie chciałabym się zawieść. Na szczęście i tym razem produkt spełnił moje oczekiwania.

O produkcie:
Intensywnie nawilżający krem z kwasem hialuronowym do twarzy i szyi na dzień i na noc. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, krem doskonale łagodzi uczucie przesuszenia skóry. Krem przeznaczony jest do cery dojrzałej, cery suchej.Ma na celu doskonale nawilżyć oraz sprawić, że skóra będzie miękka i wygładzona.

Sposób użycia:
Przemywamy twarz, a następnie nanosimy krem z kwasem hialuronowym na skórę twarzy i szyi. Delikatnie rozsmarowujemy.

Skład:

Moja opinia:
Po raz kolejny jestem zadowolona  z produktów, dostępnych na stronie diagnosis. Krem do twarzy z kwasem hialuronowym się u mnie sprawdził i dał satysfakcjonujące efekty. Przede wszystkim nawilża, a to jest niezwykle ważne przy cerze suchej. Już po kilku dniach stosowania, zauważyłam poprawę mojej skóry – stała się miękka i przyjemna w dotyku. Krem ma fajną konsystencję, wchłania się dość szybko. Ja używam go przede wszystkim na noc. Mogę Wam polecić z czystym sumieniem.

A na konic jak zwykle moje wtrącenie 😀 Nie da się nie zauważyć, patrząc na regały sklepowe, że polietylenowe zbiorniki i butelki, znane nam jako „PET”, oraz zyskują coraz większą popularność. Jednocześnie wzrasta również zapotrzebowanie rynku na tego typu opakowania. Ma to swoje powody do których należy mi.n. fakt, że PET oferuje przemysłowi napojów i użytkownikom korzyści. Przy produkcji takich opakowań nowoczesnych PET, główną rol odgrywa sprężone powietrze, bowiem sprawia, że butelka osiąga określony kształt, o czym możecie poczytać więcej na stronie kaeser.pl . „Dopasowane na miarę” systemowe rozwiązania, w znaczący sposób pozwalają zwiększyć ekonomiczność. Wiedzieliście o tym?