Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

W sezonie jesień/zima czapka to obowiązkowy element w garderobie. Znajdziemy ją nawet w szafie osób, które nie do końca są do niej przekonane. Dlaczego? Bowiem chronią przed mrozem. Oprócz tego, że pełnią funkcję ochronną, dodatkowo nadają charakteru całej stylizacji. Jak nosić czapkę zimową i wyglądać stylowo? Dziś Wam podpowiem.

JAK NOSIĆ CZAPKĘ ZIMOWĄ I WYGLĄDAĆ STYLOWO?

Istnieje kilka modeli czapek. Popularnością cieszą się tzw. „beanie”, jak i czapki z pomponem. Możemy przebierać nie tylko w kolorach, ale i we wzorach. Jak nosić czapkę zimową? Na różne sposoby! Wszystko zależy od tego czy zdecydujesz się na elegancki look czy na codzienny. Czapki typu beanie pasują zarówno do codziennych zestawów, jak i do płaszcza. Czapka wełniana z pomponem sprawdzi się zwłaszcza podczas sporych mrozów. Do tego pasuje do wielu kreacji np. futerka czy długiego, wełnianego płaszcza. Możesz ją również połączyć z modną bomberką.

Choć jeszcze jakiś czas temu nienawidziłam czapek, dziś jestem ich fanką. Po pierwsze – nienawidzę chodzić bez czapki, bo jest mi strasznie zimno i potem boli mnie głowa. Po drugie – zaczęłam kupować czapki, które nie tylko są ciepłe, ale w których dobrze się czuję. Do mojej niemałej kolekcji dołączyła kolejna czapka IGZMS – wyjątkowa, bowiem jest to czapka z wbudowanymi słuchawkami. To idealna propozycja dla fanów muzyki. Czapkę podłącza się do urządzenia, które posiada złącze mini jack 3,5 mm, np. odtwarzaczy MP3 czy telefonów. Kabel ma 120 cm długości, także nie krępuje ruchów i umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia odtwarzającego w kieszeni lub plecaku.  Świetna sprawa, prawda? A do tego rękawiczki, których specjalne włókna przewodzące umieszczone w opuszkach palców umożliwiają bezproblemową obsługę wszelkiego rodzaju ekranów dotykowych. Dodatkowo mam dla Was rabat na zakupy w sklepie aż -15 % na hasło: 979431.

cap – IZIGSM / rękawiczki – IZIGSM / shoes – / fur – here